×

איזה כיף היה!!!

איזה כיף היה!!!

הכרתי מישהי שחבל על הזמן! אני אמנם בן 40 פלוס אבל מרגיש ממש כמו ילד קטן ומאוהב. לפני כחצי שנה הכרתי את סנדרה, שם בדוי, ומאז אנחנו מבלים בכל דרך אפשרית ואפילו מתכננים לעבור לגור ביחד. הבחורה בת 30,  קטנה ממני בכמה וכמה שנים טובות אבל האהבה פשוט פורחת ולכן כל מפגש שלנו היה מפגש שכלל מגע אינטימי. איפה היו המפגשים האלה אתם שואלים? בחדרים לפי שעה שמצאנו באחד האתרים, למעשה אם אני לא טועה, באתר הזה. אז מכיוון ששנינו תושבי המרכז החלטנו לבדוק כמה וכמה חדרים ואני יכול לומר שבחודשים האלה בילינו יותר בחדרים הללו מאשר בבתים שלנו. אז התחלנו ובדקו חדר לפי שעה באשדוד, התפלאנו אבל החדר היה פשוט מדהים! המחיר היה מעולה מבחינתנו וההפתעה הייתה פשוט בלתי נתפסת, חדר לפי שעה באשדוד בכזאת רמה?! אני לא אומר את שם החדר כדי לא לעשות פרסומת שאולי אסורה כאן באתר אבל אני יכול לומר שחזרנו לחדר הזה כמה וכמה פעמים.

יום אחד כשהיינו בדרך מהמרכז לצפון לאירוע של חברים לא יכולנו לעצור את התשוקה שלנו אחד לשנייה ופשוט נכנסנו לחדר לפי שעה בהרצליה ואני יכול לומר שפספסנו את החופה….. 🙂 אחרי שסיימנו את האירוע בדרך הביתה היינו במצב רוח מרומם ולא רצינו עוד לחזור כל אחד לביתו, מה עשינו? באוטו הערב, לא מספיק שבזבנו כסף על דלק לצפון, על מתנה לאירוע, על חדר לפי שעה בהרצליה, גם עצרנו ובילינו בחדר לפי שעה בנתניה.

אבל אלה היו כמה עצירות ספונטניות., אני יכול לומר לכם שכמעט כל סוף שבוע הייתי מפתיע את בת הזוג שלי בחדר לפי שעה בתל אביב, עם שולחן ונרות וארוחה רומנטית. בעלי החדרים כבר הכירו אותנו והיינו סוג של אחמי”ם שם. אבל לא היה אכפת לי כל כך מהכסף שזרקתי כי בסופו של דבר, כל ביקור בחדר לפי שעה חיזק את אהבתנו והביא אותנו להחלטה שאנחנו חייבים לגור ביחד.

Author

Leave a Reply

לפרסום והזמנות
דיסקרטי - צימרים וחדרים דיסקרטיים לפי שעה , , . ניתנה ביקורת ע"י 16013 גולשים מדורג: 9.9 / 10