×

בילוי אובססיבי בחדר לפי שעה

בילוי אובססיבי בחדר לפי שעה

בילוי אובססיבי בחדר לפי שעה

רציתי לשתף אתכם במשהו שמלווה אותי כבר שנים וזה התחיל כשהייתי בן 21 ממש לפני השחרור מהצבא. שירתתי בדרום הארץ ויצא לי לסגור 28 בבסיס. לא הייתה לי חברה באותה התקופה ולא היה מי שתחכה לי כדי שאוכל להרגיש נאהב אז החלטתי שאחרי 28 ימים בבסיס בלי שום ציפייה למשהו אינטימי בבית , שאני צריך בחורה. התחלתי לגלוש באתרי סקס ובצאטים ודווקא בצאט התחלתי לשוחח עם מישהי שנראית אחת שזורמת. דיברנו שעות בצאט, עברנו לטלפון והדרך לפגישה הייתה קצרה מאוד. יום למחרת נפגשנו, ראיתי מישהי פצצה שרק חיפשה להתנקם בבן הזוג שלה אחרי שתפסה אותו עם החברה הכי טובה שלה ואני פשוט הייתי כלי במשחק שלה. היא הכירה את האזור טוב ופשוט לקחה אותי לחדר לפי שעה בדרום, אם אני זוכר נכון זה היה בבאר שבע. היינו שם כשלוש שעות, זה היה יותר מסתם זבנג וגמרנו. פשוט היה מדהים!

לאחר שסיימנו היא אמרה לי שהיא נהנתה מאוד והיא תשמח שנפגש שוב. לא עבר שבוע והיא מצלצלת אליי, אומרת לי שהיא נתקעה בירושלים עם הרכב ואין לה למי לפנות, המזל שלי היה שהייתי באותו השבוע בירושלים במשהו שקשור ליחידה שלי. בלי לחשוב פעמיים הלכתי לחלץ אותה והיא כבונוס אמרה שהיא מכירה חדר לפי שעה בירושלים שיכול להזכיר לנו את מה שחווינו שבוע לפני כן. לא הססתי, אני אפילו שילמתי ובילוי שהיה אמור לערוך 2-3 שעות נמשך לכל הלילה, עזבו שבבסיס חיפשו אותי והכריזו עלי כנפקד.. אבל זה כבר סיפור אחר.

מאותה התקופה לפני כ 10 שנים ועד לפני כשנתיים היינו בנו זוג. 8 שנים של כיף ואושר שמפגש בצאט הביא עלינו. ולמה זה נגמר לפני שנתיים אתם שואלים? הייתה אהבה גדולה בינינו אבל כנראה שהבחורה התמכרה לחיים נועזים ללא מוסכמות ואחרי שחשדתי בה במשך כמה חודשים אני מוצא במקרה באחת ההודעות שלה בוואטסאפ כתובת שהתברר בדיעבד כחדר לפי שעה בטבריה, נסעתי לשם כי חשבתי שאולי היא מכינה לי הפתעה והיא רצתה שאני אמצא את ההודעה והכתובת אבל הסתבר שבתוך החדר היא תכננה משהו אחר עם מישהו אחר, החבר הכי טוב שלי!

באותו הרגע חשתי מושפל אבל לא אמרתי כלום, פשוט נסעתי הביתה לאזור חיפה, דומע ובוכה ומבין ששמונה שנים של אהבה הסתיימה באותו חדר לפי שעה. לא חשבתי יותר מדי, ב 2 לפנות בוקר הערתי את החברה הכי טובה שלה שפלירטטה איתי במהלך השנים וכנראה חיכתה שמשהו יפריד בינינו  ונפגשתי איתה בחדר לפי שעה בחיפה ומאז אנחנו יחד ובחודש הבא אנחנו מתחתנים.

Author

אתר המאגד בתוכו את כל הצימרים והחדרים לפי שעה בכל אזורי הארץ. לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו: google+

Leave a Reply

לפרסום והזמנות
דיסקרטי - צימרים וחדרים דיסקרטיים לפי שעה , , . ניתנה ביקורת ע"י 16013 גולשים מדורג: 9.9 / 10