×

ביקורת חדרים לפי שעה

ביקורת חדרים לפי שעה

היי לכולם. בתור בחור בן 40 שמסתובב הרבה בין חדרים לפי שעה ברחבי הארץ כחלק מהאופי שלי להתרועע החלטתי לעשות מעשה ולסקר בקצרה חלק מהאזורים בהם ביליתי בשנים האחרונות בחדרים לפי שעה.

אני אמנם בן 40 אבל לא התחתנתי מעולם, אני פשוט לא מאמין במוסד הזה ומעדיף להיות חופשי ולהיות עם מי שאני רוצה מתי שאני רוצה ולא כבול לעשרות השנים הבאות. דבר זה באופן טבעי מפגיש אותי מדי לילה עם נשים שונות ובסופה של הלילה אנחנו מוצאים את עצמנו במצב אינטימי. דבר זה גרם לי לחפש חדרים לפי שעה וזה התחיל לפני כ-10 שנים. הכרתי בחורה מדהימה כשהייתי בחודש מילואים בדרום. יצאנו אני והחבר’ה לאפטר קטן בבאר שבע והעיניים שלי ושל אותה בחורה לא הפסיקו לפלרטט! ניגשתי אליה , דיברנו וכשהבנו מה אנחנו רוצים היא אמרה לי שהיא מכירה חדר לפי שעה בדרום, ממש ביציאה מבאר שבע והיא חושבת שיהיה להם נוח וכיף שם ביחד והמחיר לא יקר… כמובן שבילינו, נהנינו ואני אפילו יכול לומר שהחדר היה מדהים ונוח והייתי בקשר עם אותה בחורה חצי שנה אחרי, עד שמצאה לה בן זוג…. 🙁

לפני כ-5 שנים שוב יצאתי למילואים אבל באזור ירושלים ושוב אפטר עם חבר באיזה מועדון טוב ושם פגשתי מישהי מדהימה! התברר שהיא בחורה שהייתה איתי בכיתה. היא כל כך שונה מהתקופה בבית הספר, בואו נגיד שבאותה התקופה היא הייתה גלמודה ולא ממש אטרקטיבית אבל באותו המועדון פשוט לא יכולתי להסיר את עיניי ממנה. שוחחנו, הבנתי שהיא לא נשואה וזרמנו. שאלה אם אני רוצה לסור אל ביתה אבל לא רציתי, העדפתי חדר לפי שעה בירושלים שהכרתי די טוב ואכן לשם זרמנו. השעה שקבענו לנו נמשכה לכל הלילה ואני יכול לומר שהיינו חודש בקשר ובחודש הזה של המילואים בילינו בחדר לפי שעה בירושלים 10 פעמים בערך…..

חדרים לפי שעה בצפון הם אטרקטיביים במיוחד, אני יכול להעיד על חדר לפי שעה בחיפה לשם הלכתי עם חברה קבועה שהייתה לי לפני כשנתיים והחדר הזה למעשה היה לנו משכן קבע בשנה שהיינו ביחד מכל מיני סיבות שלא יכולנו לממש את האינטימיות שלנו בביתה או בביתי….

כמובן שכשהיינו יוצאים לטיולים ברמת הגולן היינו עוצרים בחדרים לפי שעה בטבריה ושם הרומנטיקה הייתה באוויר, כל חדר שלקחנו במהלך התקופה הזאת היה בו קסם מיוחד ואני ממליץ, ממליץ, ממליץ על חדרים לפי שעה בטבריה

Author

Leave a Reply

לפרסום והזמנות
דיסקרטי - צימרים וחדרים דיסקרטיים לפי שעה , , . ניתנה ביקורת ע"י 16013 גולשים מדורג: 9.9 / 10